ŠOLSKA SVETOVALNA SLUŽBA

S ponedeljkom bo pričela delovati šolska svetovalna služba OŠ Cankova na daljavo. Pedagoginja Silvestra Gomboc bom na voljo učencem, njihovim staršem in učiteljem ob torkih in četrtkih med 8.00 in 15.00 na e-naslovu:  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. . Name se lahko obrnete, če imate kakšno vprašanje o šolskem delu, ste zaskrbljeni ali v stiski zaradi nastale situacije. Vsak torek med 8.00 in 9.00 in četrtek med 14.00 in 15.00 bom dosegljiva tudi na telefonu za pogovor. Za telefonsko številko pišite na zgoraj omenjeni e-naslov. Učenci boste lahko obiskali spletno učilnico za šolsko svetovalno delo, kjer boste našli aktualne informacije, poučna gradiva, nasvete, gradiva za krepitev psihične čvrstosti,... Odprt bo tudi forum, ki bo namenjen uporabnikom učilnice.

Vabljeni v učilnico šolsko svetovalno delo.

Prisrčen pozdrav vsem in ostanite zdravi.

Pedagoginja Silvestra Gomboc