glasbena sola

VPIS V ŠOLSKO LETO 2020/2021
Vabimo vas k vpisu otroka v Glasbeno šolo Murska Sobota –
dislocirani oddelek Sveti Jurij

Letošnji razpis in povabilo k vpisu novincev v glasbeno šolo spremljajo izredni ukrepi, ki so posledica epidemije virusa COVID-19. Kljub temu šole svoje aktivnosti izvajamo naprej, na način, ki je v teh razmerah mogoč in najbolj primeren.
Vse, ki bi se želeli vključiti v glasbeno izobraževanje prijazno vabimo k prijavi za vpis v Glasbeno šolo Murska Sobota za šol. leto 2020/21. Da boste lažje stopili v stik z nami, vas vabimo, da izpolnite spletno prijavnico, ki se nahaja na spletni strani naše šole, prijava je mogoča od 22. 4. do 25. 5. 2020. Tam boste našli tudi podrobna navodila za vpis, predstavitev programov, predmetnik, prispevke in druge pomembne informacije.
Če se boste odločili za vpis na instrument ali petje, mora vaš otrok pred vpisom opraviti še preizkus glasbene nadarjenosti. Le-ti bodo potekali med 1. in 30. junijem 2020. Točni termini preizkusov glasbene nadarjenosti bodo objavljeni do konca maja na naši spletni strani.

Obiščite nas na www.gsms.si.

Ravnateljica: Erna Lukač