Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Verjamemo, da ste lepo preživeli počitnice in si nabrali dovolj energije za novo šolsko leto. Začetek pouka v šolskem letu 2020/2021 bo v torek, 1. 9. 2020. Vsi učenci od 2. do 9. razreda se prvi šolski dan zberejo na šolskem dvorišču ob 8. uri, kjer vas bodo sprejeli in usmerjali vaši razredniki. S seboj prinesite copate, zvezek in pisalo.

Učenci 1. razreda in njihovi starši ste vabilo za prvi šolski dan prejeli po pošti.

Avtobus bo prvi šolski dan odpeljal po voznem redu, ki je v prilogi. V torek učenci prejmejo nov vozni red za šolsko leto 2020/2021, kjer se progi zamenjata in bo veljal od srede, 2.9.2020 naprej.

Prvi šolski dan bo organizirana malica, kosila in podaljšanega bivanja še ne bomo izvajali. Šolski avtobus odpelje ob 12.30 uri.

Informacije ob začetku šolskega leta boste starši prejeli na e-naslove s strani razrednikov do 31.8.2020.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta.

Kolektiv OŠ Cankova