37. FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVATZS logo 1

TPLG logoV šolskem letu 2022/2023 Turistična zveza Slovenije v sodelovanju z Zavodom RS za šolstvo razpisuje 37. državni festival Turizmu pomaga lastna glava na temo ŠPORTNA DOŽIVETJA BOGATIJO MLADINSKI TURIZEM.

Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo turistične naloge na razpisano temo, osredotočeno na oblikovanje turističnega proizvoda in njegovo javno predstavitev na turistični tržnici. Letos smo se lotili obnovitve nekoč aktualne nogometne prireditve na Cankovi in jo poimenovali Nogomet na Cankovi, NAJ ŠE ŽIVI! Prireditev smo obogatili z zanimivimi doživetji za mlade, ki smo jih strnili v nogometno enajsterico. Vabljeni k prebiranju, naj vas prevzame želja po žogobrcu. Morda pa se vidimo tudi na naši osveženi prireditvi na Cankovi.

Povezava do turistične raziskovalne naloge

Mentorica: Monika Hajdinjak