MEDNARODNI PROJEKT GLOBE –
GLOBE IGRE IN RAZISKOVALNI PROGRAM GLOBE

Učenci, ki so bili vključeni v mednarodni projekt GLOBE so se udeležili prvih mednarodnih iger, ki so potekale v soboto, 25.5.2024, na OŠ Leskovec pri Krškem. Tekmovanja sta se udeležili dve skupini učencev po trije učenci. Skupini sta prejeli priznanje za sodelovanje. Ker pa smo kot šola sodelovali izven projekta Erasmus+ smo prejeli posebno zahvalo s praktično nagrado (merilni instrumenti).

Na dogodku so učenke 7. razreda predstavile tudi raziskovalno nalogo z naslovom Spremembe v letnih časih – ali bodo zime res čedalje bolj zelene? Raziskovalna naloga je bila povzetek dveletnih izvedenih meritev količine padavin v domači pokrajini. Za nalogo so prejele priznanje za sodelovanje v projektu GLOBE. Eko šola je naša prizadevanja in trud v različnih aktivnostih projekta GLOBE nagradila z vremensko hišico s pripadajočimi merilnimi instrumenti.

Mentorica projekta: Monika Hajdinjak

Povezava do utrinkov z GLOBE iger in do raziskovalne naloge

Na strani je 2040 gostov in ni članov .