31. FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

tzs

oglas za turisticno trznico za splet Turistična zveza Slovenije je v sodelovanju z Zavodom RS za šolstvo razpisala 31. državni festival Turizmu pomaga lastna glava na temo POTUJEM, TOREJ SEM.

Sodelovanje na festivalu vključuje izdelavo turistične naloge na razpisano temo, osredotočeno na oblikovanje turističnega proizvoda in njegovo javno predstavitev na turistični tržnici.

Na naši šoli smo v okviru izbirnega predmeta turistična vzgoja pripravili turistični produkt »K nan na lüšno«, ki ga bomo v četrtek, 6. aprila 2017 med 15. in 18.00 uro, predstavili na stojnici turistične tržnice v Mercator centru Maribor Tabor.

Izdelali smo dvodnevno kolesarsko popotovanje za mladega turista iz Slovenije ali tujine, ki aktivno preživlja svoj prosti čas v naseljih občine Cankova.

Mentorica: Monika Hajdinjak

- Turistična raziskovalna naloga »K nan na lüšno«