TEKMOVANJA

TEKMOVANJE

MENTOR

ŠOLSKO

REGIJSKO

DRŽAVNO

Tekmovanje iz logike

Metka Primec

29.9.2022

22.10.2022

12.11.2022

Tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Nina Sirk

14.10.2022

/

19.11.2022

Tekmovanje iz tujega jezika angleščine – 7.r

Monika Paluc Zamuda

15.2.2023

/

22.3.2023

Tekmovanje iz tujega jezika angleščine – 8.r in 9.r

Monika Paluc Zamuda

22.11.2022

/

30.3.2023

Tekmovanje iz tujega jezika nemščine – 8.r in 9.r

Lea Skrivanek

17.11.2022

/

23.3.2023

Kviz o naravi in človeku v KPG -6.-9.r

Silvestra Gomboc, mentorji

čez vse leto

finale maj, junij 2023

/

Kviz – Naravni parki Slovenije

Mentorji

čez vse leto

/

/

Tekmovanje za Cankarjevo priznanje

 4.-9.r(SLJ)

Razredničarki, Nataša Krpič

29.11.2022

17.1.2023

11.3.2023

Tekmovanje iz zgodovine

Monika Hajdinjak

6.12.2022

/

9.3.2023

Tekmovanje za Preglovo priznanje (KEM)

Nina Sirk

16.1.2023

25.3.2023

6.5.2023

Tekmovanje iz geografije

Monika Hajdinjak

15.11.2022

/

1.4.2023

Tekmovanje za Štefanovo priznanje (FIZ)

Metka Primec

15.2.2023

14.4.2023

13.5.2023

Kresnička

Vid Ismajlovič,

razredne učiteljice

6.4.2023

/

/

Revija pevskih zborov

Damjan Kuzma

/

20.4.2023

/

Tekmovanje EKO kviz

Milenca Vrbnjak

12.1.2023

7.3.2023

/

Tekmovanje iz Vesele šole Pila

Silvestra Gomboc

8.3.2023

/

12.4.2023

Tekmovanje za Vegovo priznanje (MAT) – Kenguru

Mateja Kociper

16.3.2023

5.4.2023

22.4.2023

Tekmovanje Mladi raziskovalci Slovenije ZOTKS

mentorji

/

27.3.2023

15.5.2023

Tekmovanje Mladi raziskovalci zgodovine

Monika Hajdinjak

/

/

1.5.-31.5. 2023

Tekmovanje iz

 Cici vesele šole

Silvestra Gomboc

19.5.2023

/

/

Konstruktorstvo in tehnologija obdelav gradiv

Mateja Kociper

/

31.3.2023

13.5.2023

Mehurčki

Lidija S. Ketiš

4.4.2023

/

/

Turizmu pomaga lastna glava

Monika Hajdinjak

/

/

7.3.-20.4.2023

Proteusovo tekmovanje (biologija)

Nina Sirk

19.10.2022

/

2.12.2022

Epi Lesepreis

Monika Paluc Zamuda

/

/

20.3.-24.3.2023

Epi reading badge

Monika Paluc Zamuda

/

/

27.3.-31-3-2023

Športna značka – plavanje

Vid Ismajlovič

skozi vso šolsko leto

Tekmovanje za čiste zobe

razredne učiteljice

skozi vso šolsko leto

Bralna značka

Nenad Dolgov

Nataša Krpič

skozi vso šolsko leto

 

 

Obiskovalci

Na strani je 192 gostov in ni članov .