ZAPOSLENI

RAZREDNASTOPNJA

RAZRED

RAZREDNIK

SORAZREDNIK

1.r

MarjetaRinderer

marjeta.rinderer(at)oscankova.si

Kaja Bokan

kaja.bokan(at)oscankova.si

2.r

GabrijelaTivadar

gabrijela.tivadar(at)oscankova.si

MilencaVrbnjak

milena.vrbnjak(at)oscankova.si

3.r

LidijaSkotnikKetiš

lidija.skotnik(at)oscankova.si

Nenad Dolgov

knjcankova(at)guest.arnes.si

4.r

BibijanaKerec

bibijana.kerec(at)oscankova.si

Monika Hajdinjak

monika.hajdinjak(at)oscankova.si

5.r

IvanaŠadl

ivana.sadl(at)oscankova.si

Damjan Kuzma

damjan.kuzma(at)oscankova.si

PREDMETNASTOPNJA

RAZRED

RAZREDNIK

PREDMET

SORAZREDNIK

6.r

Monika Paluc Zamuda

monika.paluc-zamuda(at)oscankova.si

TJN, AI1, AI2, AI3, NIPTJA, NIPTJN, ID9-letka

Silvestra Gomboc

svetovalna.sluzba(at)oscankova.si

7.r

Mateja Kociper

mateja.kociper(at)guest.arnes.si

MAT, TIT, OPB, OGL, OGK, ID-9

Nina Sirk

nina.sirk(at)oscankova.si

8.a

Lea Skrivanek

lea.skrivanek(at)oscankova.si

TJN,OPB

Nataša Krpič

natasa.krpic(at)oscankova.si

9.a

Vid Ismajlovič

vid.ismajlovic(at)oscankova.si

ŠPO, IŠP, ŠSP, ŠZZ, NŠPO

MetkaPrimec

metka.primec(at)oscankova.si

Nenad Dolgov

knjcankova(at)guest.arnes.si

knjižnica

Darko Fras

darko.fras(at)oscankova.si

ROID

Damjan Kuzma

damjan.kuzma(at)oscankova.si

GUM, MPZ, OPZ, ID9-letka

Brigita Kolmanko

brigita.kolmanko(at)oscankova.si

OPB,pomočnica ravnateljice v vrtcu

Matej Zupanič

matej.zupanic(at)guest.arnes.si

LUM

Silvestra Gomboc

svetovalna.sluzba(at)oscankova.si

svetovalno delo, ISP, DSP

Milenca Vrbnjak

milena.vrbnjak(at)oscankova.si

OPB

Nina Sirk

nina.sirk(at)oscankova.si

NAR, BIO, KEM, JV

Nataša Krpič

natasa.krpic(at)oscankova.si

SLJ

Metka Primec

metka.primec(at)oscankova.si

MAT, FIZ, SLZ

Monika Hajdinjak

monika.hajdinjak(at)oscankova.si

GEO, ZGO, DKE, OPB, ISP

 

ZUNANJISODELAVCI

PREDMET

NušaBenko

specialna pedagoginja

SilvaVratuša

GOS

 

RAVNATELJICA

PREDMET

Jolanda Maruško

ravnateljica,OPB

 

Pogovorne ure se izvajajo po predhodnem dogovoru z učiteljem.

 

OSTALIZAPOSLENI

Ana Mesarič Rantaša

tajnica VIZ

Slavko Žalman

hišnik

Lilijana Bernad

kuharska pomočnica

Bili Štertak

kuhar

Simona Kerec

kuharica v vrtcu

Marija Ficko

čistilka

Zdenka Opaka

čistilka

Mihaela Kosednar

čistilka

Silva Dervarič

čistilka

Elizabeta Vogrinčič

čistilka

Robertina Baranja

program javnih del

Dijana Perišić

program javnih del

Nikolaj Benko

program javnih del

 

 

Obiskovalci

Na strani je 110 gostov in ni članov .