31. FESTIVAL TURIZMU POMAGA LASTNA GLAVA

TURISTIČNA TRŽNICA 2018 08V torek, 13.3.2018 je v Mercator centru Tabor v Mariboru potekal 32. Festival Turizmu pomaga lastna glava. Na turistični tržnici so se s svojo raziskovalno nalogo »1.Voglerjevi dnevi« predstavili tudi učenci in učenke Turističnega krožka naše šole. Skupaj je sodelovalo 15 šol, ki so svojo turistično raziskovalno nalogo predstavile na stojnici ter jo uspešno promovirale med obiskovalci nakupovalnega centra. Za obisk svojega kulturno turističnega doživetja so poskušali navdušiti čimveč naključnih obiskovalcev in seveda komisijo. Turistične tržnice so se udeležili učenci Klara J., Anja P., Luka K. in Mark H. iz 9.a razreda, učenke Mia M., Naja C. in Neža F. iz 7.a razreda ter Maja H. in Tjaša F. iz 6.a razreda. Učenci so prejeli SREBRNO PRIZNANJE. Prejeli pa so še posebno ZLATO PRIZNANJE komisije mladih za najboljšo turistično tržnico.

Iskrene čestitke!

Mentorica: Monika Hajdinjak