NATEČAJ »NARAVNE IN DRUGE NESREČE – POMOČ POTREBUJEMO VSI«

Uprava RS za zaščito in reševanje je avgusta lani za šolsko leto 2022/23 razpisala likovni in literarni natečaj na temo Naravne in druge nesreče – Pomoč potrebujemo vsi. Izdelke je ocenjevala tričlanska komisija, ki je iz vsake izmed štirih starostnih kategorij izbrala po pet najboljših del. Med dobitniki priznanj in nagrad za najboljša dela sta bila tudi naša učenca Jure Govedič iz 1. a razreda (mentorici Marjeta Rinderer, Kaja Bokan) in Ajda Ornig iz 4. razreda (mentorica Bibijana Kerec). Učenca sta se udeležila tudi podelitve nagrad in priznanj, ki je bila na Osnovni šoli Gornji Petrovci.
Vsem učencem, še posebej pa Juretu in Ajdi, čestitamo za sodelovanje in želimo veliko ustvarjalnosti še v prihodnje.

Mentorice