Otroci Triglava na Pokljuki

Ogled ženske biatlonske tekme na Pokljuki

V četrtek, 5.1.2023, smo se z učenci in učenkami 6. in 9. razreda v zgodnjih jutranjih urah odpravili na Pokljuko. Prevoz in ogled tekme je bil za učence brezplačen, saj smo se dogodka udeležili v okviru Ekošole in sponzorjev Zavarovalnice Triglav in Organizacijskega odbora Pokljuke.

Ogleda se je udeležilo 34 učenk in učencev in 4 spremljevalci. Učenci so kot del programa morali izdelati navijaški transparent, s katerim smo sodelovali pri izbiri »Naj navijaškega transparenta«. Naš navijaški transparent je bil izbran med top 10 najboljših. Učencem in mentorjema čestitamo za njihov trud.

Dogodek je spremljala tudi nacionalna televizija, zato Vas vabimo, da si ogledate posnetek četrtkove Slovenske kronike (5.1.2023) na televiziji oziroma na MMC. (tekma na MMC)

Vse učence in učitelje vabimo in jih še naprej spodbujamo, da aktivno sodelujejo v programu Ekošola in skrbijo za naš čistejši in boljši jutri.

Filmček z dogodka si lahko ogledate tukaj.

Monika Paluc Zamuda, koordinatorica projekta Ekošola na OŠ Cankova

Vid Ismajlovič, učitelj športa